Açık
  • EURO
  • DOLAR

SEFER ALKAN PROJELERİNİ ANLATTI

Aksaray Güncel - Mart 21, 2019 18:55 A A

31 Mart yerel seçimlerinde adaylar son düzlüğe girerken ilk çalışmalara başlayan MHP Adayı Sefer Alkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Sabah erken saatlerde çalışmalarına başlayan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, akşam geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürürken, vatandaşların da takdirini topluyor.
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ve ekibi seçmenlere projelerini anlatırken; “Aksaray’ın bir 5 yılını tecrübesiz ellere vermemeliyiz. Benim mesleğim harita ve Kadastro yüksek Mühendisliği. Bir şehrin ihtiyacını ve hizmetini en iyi ben bilirim. MHP kadroları olarak Aksaray Belediyesi’ni 5 yıl halkımız ile birlikte yöneterek şehrimizi hakettiği yere getireceğiz. 24 saat esasına göre çalışarak hiçbir vatandaşımız mağdur olmayacak. Şehirler girişleri ile kendini belirtir. Makas mevkiinde şehrimize giriş güzergahı yaparak evliyalar şehri Aksarayımıza kolaylıkla giriş sağlanacak. Şehrimizin takımı Aksaray spor için spor kompleksi ile gençlerimizi spora yöneterek kötü alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlayacağız. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 300 metrekare arsa dağıtarak ev problemlerini ortadan kaldırmaya çalışacağız. Parklarda zabıta denetimleri artırılarak vatandaşlarımız parkları güven içerisinde kullanacak. Şehir içinde trafik sorununu çözmek için otopark yapacağız. Kentsel dönüşüm projesi ile şehir merkezini yeni bir görünümüne katkı sağlayacağız” dedi.
“31 Mart’ta Oyumuz MHP’ye”
Esnaflar ve vatandaşlar tarafından her geçen gün artan ilgi ile karşılanan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a vatandaşlar tam destek vereceklerini ifade ederek; “Aksaray’ın gelişimi için ve hak ettiği değeri MHP adayı Sefer Alkan ile bulacağına inanıyoruz. Şehirciliği bilen, tecrübesi olan Sefer Alkan’a vereceğimiz oylardan asla pişman değiliz. Allah’ın izniyle Sefer Alkan 31 Mart akşamı Aksaray Belediye Başkanı olacak” şeklinde konuştular.

Bu haber 1810 kez okundu.
1.810 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 18:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.