Açık
  • EURO
  • DOLAR

SEFER DİLEKÇİ HAKKINDA YAPILAN İFTİRALARA CEVAP VERDİ

Aksaray Güncel - Mayıs 8, 2019 21:45 A A

Aksaray’ın başarılı vergi rekortmenlerinden İş Adamı Sefer Dilekçi Kamuoyunda kendisi hakkında yapılan asılsız iftiralar için açıklama yaptı

Sosyal Medya hesaplarında hakkında asılsız suçlamalar yapılan Aksaray’ın başarılı sevilen iş adamlarından Sefer Dilekçi basın açıklaması yaparak kamu oyundaki kişileri bilgilendirdi.

Ülke ekonomisine yaptığı katkılarla ve ödediği vergilerle adına gölge düşürülmek istenen İş Adamı Sefer Dilekçi kamuoyuna açıklama yaptı.

” Kendisini basın olarak göstermeye çalışan bitmiş itibarı kalmamış kimsenin bile selam vermediği kişi bizden rüşvet isteyip alamayınca sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlatıp bizim ismimizi lekelemeye çalışıyor. Yalan yanlış beyanlarla, bunun gibi şeref yoksunu kişilerin iftirası bizi yıpratamaz. Biz 280 kişiye iş ve aş veriyoruz. Binlerce aileye ekmek kapısı olduk. Yıllarca Aksaray’da vergi rekortmeni olduk. Gece gündüz demeden ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalıştık. Halkın arasında karşılığı bile olmayan bunun gibi insanların yaptığı pislikleri şantajları tüm Aksaray halkı bilin ve öğrensin diye basın açıklamsı yapma gereği hissetim.

Adli mercilerde avukatlarımız aracılığıyla suç duyurusunda bulundum. Konunun takipçisiyiz. Türk adaletine ve yargısına güvenim tamdır. Yaptıklarının yanına kalmayacağını ümit ediyorum. Tüm Aksaray halkının Ramazanı Şerifini kutlar saygılarımı sunarım” dedi.

Bu haber 5235 kez okundu.
5.235 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 21:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.