Açık
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİT MİKAİL CANDAN İÇİN HATİM VE DUA OKUNDU

Aksaray Güncel - Ekim 12, 2019 07:59 A A

26 Haziran 2019 Tarihinde Zeytindalı Harekat Bölgesinde bölücü örgüt mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Mikail Candan için Bağlıkaya Beldesinde Hatim Duası programı düzenlendi.

Belde Merkez Camiinde Cuma namazı öncesinde düzenlenen Hatim ve dua programına Vali Ali Mantı, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Vali Yardımcıları Mehmet Tanışır, Mustafa Türkcan, kamu kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan Kuran-ı Kerim Hatimlerinin duası yapıldı. İl Müftüsü Cemalettin Bal’ın imametinde kılınan Cuma namazının ardından programa katılan vatandaşlara yemek ikram edildi. Vali Ali Mantı Şehit Mikail Candan’a Allah’tan rahmet dileyerek şehit Candan’ın babası Ramazan Candan ile bir süre sohbet etti.

Vali Ali Mantı Emniyet Müdürü Murat Kolcu’ya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.

Vali ali Mantı 20 Eylül 2019 Tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Murat Kolcu’ ya ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Emniyet Müdürü Kolcu ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Ali Mantı bir süre görüştüğü Kolcu’ya Aksaray Emniyet Müdürlüğü görevinde başarılar diledi.

Bu haber 1127 kez okundu.
1.127 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.