Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİDE HESAP ZAMANI

Aksaray Güncel - Haziran 23, 2019 22:16 A A

“Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen, İki kazma kürek, iki de ırgat gerek, Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen, Bir Sinan, bir de Süleyman gerek.” İstanbul seçimlerini değerlendirmeden önce 2000 li yıllara gidelim ve Ak Partinin kuruluşunu kuruluş döneminde Ülkemizin durumuna bir bakalım.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Receb Tayyip Erdoğan Ülkenin tek umudu çıkış kapısı,kurmuş olduğu Ak Parti ise adı gibi ak pak tertemiz bir siyasi organizasyon. Önce Feto ihaneti sonrada feto dan kalanların çıkar savaşları seçim leri bu duruma getirdi gelinen son nokta Ak Partiyi Muhafazakar top lumu iktidara taşıyan kutsal emanet İstanbul Büyükşehir Belediyesinin kaybedilmesine neden oldu.

Akif’in dediği gibi iki kazma kürek le iki ırgat koskaca bir hayali yıktılar,umutları insanların çıkış kapılarını kapattılar. Peki sadece İstanbul’mu Ya Anadolu bilineki İstanbulun kurtuluşu yine Anadoludan geçer geçmişte olduğu gibi;Bunun gerçekleşebilmesi için ise

ŞAPKA ÖNE KONMALI VE BİR HESAPLAŞMA ACİLEN YAPILMALIDIR.

1-Cumhurbaşkanımızın etrafını çevrelemiş olan çıkarcı makam mevki ve ihale peşinde koşan asalaklar acilen temizlenmelidir.

2-Her fırsatta Ak Partinin yanında gözüken ama kurt gibi Ak Partiyi içeriden kemiren Feto nun siyasi ayağı ve kalıntıları devletin içinden sökülüp atılmalı gerekirse kol kesilmeli vucut kurtarılmalıdır.

3-Kensini halkın vatandaşın üzerinde gören vatandaşa tepeden bakan İl Başkanları ve teşkilatları acilen fesih edilmelidir.İl teşkilatları acil olarak yeniden yapılandırılmalıdır.

4-Artık vatandaşın üstesinden gelmekte zorlandığı ödemekte güçlük çektiği vergi sgk faiz gibi konuların üzerine gidilmeli adil bir sistem geliştirip acilen uygulanmaya konulmalıdır. Dost acı söyler iş işten geçmiş değil bu seçimde yolun sonu değil.Gerekli tedbirler alınırsa önümüzdeki ilk seçimde Ak Parti tekrar 2002 ruhu ile çok başarılı sonuçlar alacaktır,ama alınmaz ise önümüzdeki ilk seçimde kafa üstü çakılacağımız çok açıktır. Unutmayalımki Ak Partiyi yıkmak için iki kazma kürek ile iki ırgat yeterli ama yeniden kurmak için 40 Yaşında bir Receb Tayyip Erdoğan gerekli. Bizden söylemesi

Mahmut Eskil

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Bu haber 1642 kez okundu.
1.642 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.