Açık
  • EURO
  • DOLAR

SMMO BAŞKANI ABDURRAHMAN ÖZKAN CEMİYETİ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Temmuz 22, 2019 11:48 A A

Aksaray Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Abdurrahman Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Gültekin Koçak Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’i ziyaret etti.

Aksaray SMMO Başkanı Abdurrahman Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Gültekin Koçak,  Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil  ile gündemle ilgili konuları konuşarak Aksaray için birlikte yapılacak etkinliklerden bahsettiler.

Aksaray SMMO Başkanı Abdurrahman Özkan “Gazetecilik yaptığınız süre içerisinde birçok zorlukla karşı karşıya kaldığınız  anlar olmuştur. Bir haber için yeri geldiğinde kilometrelerce yol yürüyüp günlerce uykusuz kalabiliyorsunuz. Fakat bütün bunlara rağmen gazetecilik mesleğinin güzel ve tatlı yanları, sizi bu zorluklar karşısında hiçbir zaman yıldırmadı. Kapadokya Gazeteciler Cemiyetinin yapmış olduğu haberleri odamız olarak ilgiyle takip ediyoruz ve taktir ediyoruz. Yapmış olduğunuz haberler oldukça etkili özellikle sizi ve ekibinizi kutluyorum” dedi.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eski” SMMO Başkanlığının ve yönetiminizin ziyareti bizi memnun etmiştir. Size özellikle teşekkür ediyoruz. Bizim hangi şartlarda çalıştığımızı biliyorsunuz. Biz de sizin çok önemli bir görevin başkanlığını sürdürdüğünüzü biliyoruz. Muhasebe oldukça hassas bir ölçüm işidir. Muhasebe sayesinde bir işin kar getirip getirmediğini ölçümleyebilir; işinizi büyütmek ya da sonlandırmak için karar alabilirsiniz. Tam da bu noktada şayet mali işlemler doğru ölçülmezse yani eksik ya da hatalı muhasebe yapılırsa, işletmenin gerçek durumu anlaşılamaz. Bu yüzden mali müşavirlerin yapmış olduğu işler büyük önem arz eder. Aksaray SMMO ile zaman zaman programlar yapabiliriz. Yeni yönetiminizin güzel faaliyetleri olacağını biliyoruz. Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti olarak bizim de üzerimize ne düşerse yaparız” dedi.

 

Bu haber 987 kez okundu.
987 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.