16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

SORUMLULUĞUMUZUN GEREĞİNİ EN DOĞRU ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEĞİZ

Aksaray Güncel - Kasım 15, 2019 12:22 A A

Aylık İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Vali Ali Mantı: “Sorumluluğumuzun gereğini en doğru şekilde yerine getireceğiz”

Kamu Kurumları Aylık İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Aksaray Valisi Ali Mantı Başkanlığında gerçekleştirildi. Öğretmenevinde Sağlık Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda kurumlar arası işbirliğine vurgu yapılarak kamu hizmetlerinin sunulmasında sorun ve eksiklikler değerlendirildi.

Vali Ali Mantı toplantı sonunda yaptığı açıklamada kamunun imkan ve kabiliyetlerinin vatandaşa hizmet olarak sunulmasında kurumların görev ve sorumluluklarının kanunlar çerçevesinde yürütüldüğünü söyledi.

Yaptıkları toplantılarda hizmetlerin etkin şekilde yürütülmesine olanak sağlanması için varsa sorun ve eksikliklerin giderilmesini değerlendirerek koordinasyon içerisinde planlanan ve uygulanan hizmetleri hep birlikte değerlendirdiklerini kaydeden Vali Ali Mantı: “Hepimizin mesuliyeti var. Sorumluluğumuzun gereğini en iyi en doğru şekilde yerine getirmeliyiz. Bu nedenle işlerimizi yaparken dikkat edeceğiz boşluk oluşmasına fırsat vermeyeceğiz. Yazıyı yazmak görevin tamamlanması anlamına gelmiyor. İşimizi takip edeceğiz. Kamusal sorumluluklarımızın bilincinde olup bunun gereğini gerine getireceğiz ”dedi.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yusuf Şahin Vali Yardımcıları Mehmet Tanışır, Mustafa Türkcan, İlçe Kaymakamları, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile kamu kurum müdürleri katıldı.

 

Bu haber 1173 kez okundu.
1.173 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.