Açık
  • EURO
  • DOLAR

TARİHTE BİR İLK. BİR İKTİDAR PARTİSİNİ BİTİREN TEK İL TEŞKİLATI AKSARAY

Aksaray Güncel - Ağustos 2, 2019 14:30 A A

Birileri Aksaray da Ak Parti Vekili Olduğunun Yeni Farkına Vardı. Vekil efendi bu senin vekillikte  ikinci Dönemin. Aksaray da İkilik Çıkarttınız İl Teşkilatıyla Birlikte Ak Partiyi bitirdiniz. Sayın Vekil erken seçim kokusu mu aldın da sahaya indin. Sen önce Ak Parti Yönetimini temizle ikiliği ortaya çıkaranları deklare et, sonra sahaya in. Bu ne ya iftiralar, dedikodular amacınız Ak Partiyi Aksaray’da tamamıyla bitirmek mi? Yoksa bu arkadaşları yeni açılacak partilere kaymasını mı önlemek. Öyle duyumlar alıyoruz ki kim ne yapıyorsa daha o mekandan ayrılırken bize neler yaptığınız kimlerle konuştuğunuz geliyor.  Yeni mi Aklınız Başınıza Geldi. Hastane Sorunu iki Yıldır Devam Ediyor, Sağlık İl Müdürüyle İl Teşkilatının bu kadar sıkı fıkı olmasının altında yatan neden ne? Görevden alınan Başhekim çıkan yolsuzluk  haberlerine tek başına mı yaptı ?

 

Stat iki yıldır söyleniyor Çiftçinin sorunu Yıllardır Var Sizin Yerinize STK’lar Uğraşıyor Tarım Bakanı Geliyor Üç Zenginin Silosunu gezdiriyorsunuz. Çiftçinin kapısını çalan yok toplantı yapıyorsunuz STK’lar Daire Müdürleri mi çiftçinin sorunlarını bakana söyleyecek. Tarım Bakanı çiftçilerin sorunları ile ilgili toplantı yapıyorsunuz maalesef orada    bir tane bile çiftçi yok. Basın mensupları konuşmak çiftçilerin sorunlarını bakana söylemek istiyor susturuyorsunuz. Maşallah çok başarılısınız baktınız Pabuç Pahalı Sahaya İnmeye Başladınız.  Vatandaş yemiyor artık sizi de istemiyor.

Ak Parti İlçe Başkanı Hamza Aktürk Kapalı Çarşı Esnafını gezmeye başlamış. Esnaf o kadar tepkili ki yüzüne bakıp selamını almıyor gel bir bardak çay iç demiyor. Bir iktidar partisi böyle yok edilir.

Bu haber 2162 kez okundu.
2.162 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.