Açık
  • EURO
  • DOLAR

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Sergisi Açıldı

Aksaray Güncel - Haziran 20, 2019 10:01 A A

Nora City AVM Giriş Katında yapılan Programa Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, İGM Üyeleri Veysel Yıldız, Meriç Keskin, Cavit Çıtak, Tarım Müdürülüğü Personeli, Nora City Genel Müdürü Yunus Emre Yıldırım ve basın mensupları katıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Denizbank işbirliğinde geleneksel olarak düzenlenen, “Tarım ve İnsan” konulu 10. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğrafların yer aldığı 10. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi açıldı.

Tarım Hayvancılık Aksaray İl Müdürü sitemize yaptığı açıklmada “Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, 2009 yılından itibaren “Tarım ve İnsan” başlığı altında gerçekleştirilmeye başlanan, tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan fotoğraf yarışmasında; Genel, Çiftçi, Öğrenci ve Tematik kategorilerinin yanında, Öğrenci, “Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanları” ve Denizbank çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşti.  Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katıldı.Nora City AVM de 1 gün boyunca açık olacak sergimize meraklıları bekleriz” dedi.

 

Bu haber 1078 kez okundu.
1.078 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.