Açık
  • EURO
  • DOLAR

TOBB AKSARAY GENÇ GİRİŞİMCİLER KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Ocak 22, 2020 10:41 A A

TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’yi Ve Önceki Dönem Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Ziyaret Etti

TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu yeni çalışmalar için adımlarını atıyor. Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu ile eşgüdümlü hareket eden Aksaray girişimcileri ziyaretlerde bulunarak fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ve önceki iki dönem belediye başkanlığı yapan Yaşar Bahçeci’yi ziyaret ederek ekonomi, siyaset ve girişimcilik alanında uzun bir sohbet gerçekleştirdiler. İç Anadolu’nun ve Aksaray ile Kırşehir illerinin konumunu, sahip olduğu avantajları, yapılabilecek yeni projeleri değerlendirdiler. Girişimciliğin, üretmenin ve gençlerin ülkemize olan katkısının önemli ölçüde olduğunu belirten Milletvekili Mustafa Kendirli atılabilecek her adım ve yapılabilecek her projeyi destekleyeceğini belirtti.

TOBB Aksaray Genç Girişimcileri ülkeye bölgeye ve Aksaray’a olan sorumluluklarının bilincinde olduklarını bu konuda ellerini taşın altına koyacaklarını belirterek Milletvekili Mustafa Kendirli’ye ve belediye başkanı Yaşar Bahçeci’ye misafiperlikleri için teşekkür ederek Aksaray’a davet ettiler.

Bu haber 808 kez okundu.
808 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.