24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU HAREKETE GEÇTİ

Aksaray Güncel - Nisan 11, 2019 10:02 A A

 

‘’ÜŞENME ERTELEME VAZGEÇME HAREKETE GEÇ’’

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN ATSO’YA ZİYARET

TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu harekete geçti. Olağan toplantıların ardından hız kesmeden ziyaretlere başlayan GGK Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’ı ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fatih Tekin’i ziyaret etti.

Aksaray Genç Girişimciler Kurulu olarak günümüz sanayi devrimine katkı sağlayacak, inovasyon ve büyüme noktasında yapılabilecek projeler konusunda fikirlerini belirttiler. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmaların içinde bulunmak için ve yalnızca Aksaray’ın değil Türkiye’nin geleceğine yatırım yapacak girişimlerde bulunmak için çaba sarf edeceklerini ifade ettiler. Genç girişimciler olarak geniş bir genç girişimciler platformunun alt yapı çalışmalarının yapıldığı, ‘’üşenme erteleme vazgeçme harekete geç’’ sloganı ile destek ve teşviklerden girişimci adaylarına işlerini kurmaları, mevcut girişimcilerinde  işlerini büyütmeleri için bilgilendirme, kurum ile STK’larla koordine ile de yönlendirmelerde bulunacaklarını belirttiler.

Genç Girişimcilerin şehrimiz iş dünyasına yönelik yapacakları her çalışmanın büyük bir farkındalık yaratacağını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin, TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kuruluna iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak destek vereceklerini ifade ederek Kurul üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.

Bu haber 1207 kez okundu.
1.207 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.