16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TOKİ CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNE MÜJDE

Aksaray Güncel - Mart 27, 2020 07:01 A A

Başkan Dinçer ‘’cumhuriyet mahallesi sakinlerimize tatlı su çeşmesi hayırlı olsun’’

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde Toki Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan vatandaşların talep ettiği tatlı su çeşmesinin hayata geçirilmesi için ekiplere talimat verdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda harekete geçen ekipler Toki Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin talep ettiği tatlı su çeşmesinin yapılması için çalışma başlattı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Toki Cumhuriyet Mahallesinde yapımı devam eden semt pazarının yanında hizmete sunulacak olan tatlı su çeşmesinin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Başkan Yardımcıları ve Cumhuriyet Mahalle Muhtarı eşlik etti.

Tatlı su çeşmesinin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu açıklamalarda bulundu; ‘’Belediye olarak bir taraftan Korona Virüsüne karşı tedbirler alırken bir taraftan da vatandaşlarımızın talep ettiği hizmetleri sunma gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünya da ve ülkemiz de Korona Virüs adlı salgının yayılmaması için önleyici tedbirler alınıyor. Bizde şehrimizde virüsün yayılmaması için Belediye olarak açık alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları, iş yerlerinde gerekli denetlemeler, bilgilendirmeler ve uyarılarda bulunuyoruz. Yine tedbirler kapsamında vatandaşlarımıza maske, eldiven gibi hijyen ürünleri dağıtıyoruz. Vatandaşların mecburi olarak kullanmak zorunda oldukları alanlara dezenfektan aparatları yerleştiriyoruz. Dışarı çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılarımıza düzenli olarak sıcak yemek ve evde bakım ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Salgının şehrimizde yayılımcı etkisini ortadan kaldırmanın çalışmasını yapıyoruz. Bütün bunları yaparken vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri de yerine getirmek için

çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toki Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin kullanabileceği tatlı su çeşmesini hayata geçirmek için çalışmalara başladık. Toki bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.’’ İfadelerini kullandı.

Başkan Dinçer tatlı su çeşmesi alanında çalışma yapan ekiplerden bilgi alarak projenin hayata geçeceği alandan ayrıldı.

Bu haber 789 kez okundu.
789 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.