Açık
  • EURO
  • DOLAR

TÜRK ŞEKER’DEN AKSARAYLI ÇİFTÇİLERE MÜJDELİ HABER GELDİ

Aksaray Güncel - Haziran 10, 2020 09:14 A A

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak Ankara’da yaptıkları ziyaretler kapsamında Türk Şeker Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Aksaray’ın tarım konusu masaya yatırıldı. Genel Müdür Mücahit Alkan Aksaraylı çiftçilere destek olabilmek adına Aksaray çiftçisinin ürettiği buğday, çerezlik ve yağlık ayçiçeği gibi ürünlerin 2020 yılı için yüzde 2 fiyat farkı ile Türk Şeker tarafından alınacağının müjdesini verdi.

Milletvekili Aydoğdu, Başkan Dinçer ve Ziraat Odası Başkanı Koçak, Türk Şeker Genel Müdürü Mücahit Alkan’ın göstermiş olduğu misafirperverlikten ve Aksaray çiftçisine vermiş olduğu destekten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Belediye Başkanı Evren Dinçer Ankara’da yaptıkları ziyaretlerin Aksaray’a kazandırılacak yatırım ve projeler açısından son derece verimli geçtiğinin vurgusunu yaptı.

Aksaray heyetinin Türk Şeker Genel Müdür’ü Mücahit Alkan’a yaptığı ziyarette günün anısına çekilen fotoğrafların ve hediye takdimlerinin ardından görüşme sonlandırıldı

Bu haber 517 kez okundu.
517 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.