Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÜNLÜ SANATÇI TUĞRUL ŞAN CEMİYETİ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Temmuz 14, 2019 15:27 A A

Türk Halk Müziğinin ünlü kişilerinden TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Tuğrul Şan Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’i ziyaret etti. Başkan Eskil ile bir süre görüşen Tuğrul Şan Aksaray’da verdiği konserleri hatıralarıyla birlikte Başkan Eskil ve Ali Şimşek ile beraber yad ettiler.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil ” Günümüz gençliği sizi tanımaz ama biz sizlerin türkülerini dinleyerek sizi her zaman sevdik. Aksaray’da verdiğiniz Festivallerde sizi dinlerdik ve konserinize gelirdik. Bugün buraya gelmeniz bizim için çok güzel b,r süpriz oldu. Siz bundan sonraki sanat yaşamınızda başarılar dilerim ” dedi.

TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Tuğrul Şan ” Aksaray benim yanımda ayrı bir değeri var. 1983*1984 yıllarında Aksaray Ihlara Turizm ve Kültür Festivallerine katıldım ve burada Aksaraylılara türküleri okudum. Ali Şimşek kardeşimle sizi ziyaret ederek tanışalım bilgi alış verişinde bulunalım diye ziyarete geldim. Sizin bu misafirperverliğiniz beni çok mutlu etti. çok teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 1298 kez okundu.
1.298 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.