Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ ALİ MANTI ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Kasım 15, 2019 08:35 A A

Çarşı merkezde esnaflara ziyarette bulunan Vali Ali Mantı bir süre sohbet ettiği esnaflara ‘Hayırlı İşler’ dileğinde bulundu.

Beraberinde Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile birlikte çarşı esnaflarını ziyaret etti. Esnaflarla selamlaşarak bir süre eden Vali Ali Mantı esnaflara kolaylıklar dileyerek hayırlı işler temennisinde bulundu. Vali Ali Mantı cadde üzerinde karşılaştığı öğrenci grubu ile bir süre sohbet ederek öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

Özel çocukların gönüllere dokunan mavi hayalleri devam ediyor

Vali Ali Mantı özel çocukların eğitim gördüğü resim kursunu ziyaret etti. Aksaray Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen Çocuk ve Gençleri Koruma ve Destekleme Projesi kapsamında polis memuru profesyonel ressam Cihangir Şimşek, resim öğretmeni Hatice Koparan tarafından özel çocuklara yönelik düzenlenen ‘Gönüllere Dokulan Mavi Hayaller” adlı resim kursu Zinciriye Medresesinde devam ediyor.

Vali Ali Mantı beraberinde Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile birlikte özel çocukların eğitim gördüğü resim kursunu ziyaret etti. Kursa katılan öğrencilerle bir süre sohbet ederek yaptıkları yağlıboya resimleri inceleyen Vali Ali Mantı kursa katılan çocuklara başarılar diledi.

 

 

Bu haber 747 kez okundu.
747 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.