Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ ALİ MANTI SULTANHANI, EŞMEKAYA VE ESKİL İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Şubat 28, 2020 06:20 A A

Valimiz Ali Mantı köylerin sorunlarının tespiti vatandaşların ve köy muhtarlarının istek ve taleplerini yerinde dinlemek, yürütülen hizmetlerle ilgili denetim ve incelemelerde bulunmak üzere Eskil, Sultanhanı İlçeleri ile Eşmekaya Beldesine ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerine Eskil ilçesi’nden başlayan Valimiz Ali Mantı Eskil Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesini ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk’tan bilgi alan Valimiz Ali Mantı ilçeye bağlı köylerin muhtarların katılımı ile düzenlenen toplantıda talepleri dinledi.

İnceleme, ziyaret ve toplantılara İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Genel Meclis Üyeleri de katılarak muhtarların istek ve taleplerini aldılar.

Özel İdare imkânlarının köylerin eksikliklerinin giderilmesi için en verimli şekilde değerlendirilerek kullanıldığını vurgulayan Valimiz Ali Mantı, Köy altyapılarının daha da iyileştirilmesi, eksikliklerin giderilerek güzel işler yapmaya her zaman devam edeceklerini vurgulayarak, hizmetlerin öncelikli işlerin belirlenerek yapılan program kapsamında yürütüldüğünü söyledi.

Valimiz Ali Mantı beraberindeki heyet ile İlçe Belediyesi’ne ziyarette bulunarak, Belediye Başkanı Necati Belgemen’den belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.

Valimiz Ali Mantı ziyaret programı kapsamında daha sonra Eşmekaya Beldesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş ile görüşerek bilgi alan Valimiz Ali Mantı Sultanhanı İlçesinde denetim ve incelemelerde bulundu. Valimiz Ali Mantı Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Belediye Başkanı Fahri Solak ile görüşerek sorun ve taleplerle ilgili bilgi aldı.

Bu haber 884 kez okundu.
884 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 06:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.