12° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ BEYİN EŞİNE DEFİLE SÜPRİZİ

Aksaray Güncel - Nisan 17, 2019 15:22 A A

 

Işıl Mantı Hanımefendi Necmiye-Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Valimiz Sayın Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Necmiye-Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Işıl Mantı Hanımefendi Milli Eğitim Müdürü eşi Sebiha Kartal okul idarecileri ve öğretmenlerinde katılımıyla moda tasarım alanı öğrencilerinin geleneksel giysilerin modern tasarımlar ile buluşturularak hazırladığı defileyi izledi.

Milli Eğitim Müdürü eşi Sebiha Kartal’ında bulunduğu ziyarette atölyelerde incelemelerde bulunan Işıl Mantı Hanımefendi Okul Müdürü Saliha Dağ’dan bilgi aldı.

Okulun Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Yiyecek İçecek Hizmetleri,   Giyim Üretim Teknolojisi, El   Sanatları Teknolojisi, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık, Bilişim Teknolojileri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanlarında incelemelerde bulunan Işıl Mantı Hanımefendi okul öğrencileri ile bir süre sohbet etti.

Eğitim öğretim verilen alanların öğrencilerin meslek edinmelerini sağlayacak bölümlerden oluştuğunu belirten Işıl Mantı Hanımefendi öğrencilere sunulan bu imkânları iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

 

Bu haber 1959 kez okundu.
1.959 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.