Açık
  • EURO
  • DOLAR

VEKİLLERİ İŞ ADAMLARINI DAVET ETMEZSEN TABİİ Kİ  SALON BOŞ KALIR

Aksaray Güncel - Ocak 24, 2019 14:50 A A

 

İş Adamlarını vekilleri  ayrımcılık yapar Aksaray Belediye Spor’un yemeğine çağırmazsan salon tabii ki boş kalır. Boş salona hitap etmek zorunda kalırsınız.

Geçtiğimiz günlerde Altuntaş Otelde düzenlenen Aksaray Belediye Sporu daha ileri üst düzeye taşıyabiliriz toplantısında vekiller ve iş adamları davet edilmeyince boş olan salona hitap edildi. Yaptırdıkları haberde de  “Oturduğunuz zaman klavye başında kahraman olabilirsiniz ama er meydanı en önemli yerdir. Er meydanında yoksa istediği kadar klavyenin başında istediğini yazsın. Bunun hiçbir anlamı yok hiçbir mantığı da yok.  Ama bunu tekrar söylemek istiyorum birlik bütünlük sosyal medyada olmaz” diyorsun.

Sen ayırımcılık yaparsan davet etmezsen  Aksaray Spor’a gönül veren para veren iş adamları bazı basın mensupları  neden davet edilmedi. Sen ayrıştırma yaparak  danışmadan düşünmeden iş yaparsan  Aksaray’ın sporu kimsenin şahsi ve tapulu malı değil.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan MHP ile ittifak kurarken sen ahbap çavuş ilişkisinde samimi olduğun kişileri davet ederken  AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ve MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı bazı iş adamlarını ve bazı basın mensuplarını çağırmıyorsun ardından serzenişte bulunuyorsun. Kendi suçunuzu davet etmediğiniz insanların üstüne atmayın.

 

Bu haber 1156 kez okundu.
1.156 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.