Açık
  • EURO
  • DOLAR

YARDIM SEVERLER ŞEHİT ÇOCUKLARINI UNUTMADI

Aksaray Güncel - Kasım 4, 2019 12:42 A A

Aksaray’da yardım sever vatandaşlar yaklaşan kış mevsimi öncesi yaptıkları yardımlarla şehit çocuklarına umut oldular..

Aksaray’da yardım sever vatandaşların katkılarıyla alınan mont, kabanlar ilimizde bulunan ihtiyaç sahibi şehit çocuklarına verilmek üzere Aksaray Şehit Aileleri Derneğine teslim edilen mont ve kabanlarla şehit çocukları bir kez daha sevindirildi.

Konu üzerine konuşan dernek başkanı Hüseyin Koçak, bilindiği üzere ilimizde 140 şehit ailesi bulunmaktadır. Derneğimizin hiçbir geliri olmadan yardım sever vatandaşların yardımlarıyla ayakta duran bir derneğiz. Biliyorsunuz ki kış ayına girmemize az bir zaman kala şehrimiz hayırsever vatandaşların katkılarıyla ihtiyaç sahibi şehit yakınlarımızın çocuklarına kış öncesi üşememeleri için alınan mont, kabanlar bir bir yerlerine teslim ediliyor.

Koçak geçtiğimiz ay içinde Aksaray da bulunan kreş öğrencileri biriktirdikleri harçlıklarından  şehit ailelerine yardımda bulundular. Bu dernek yardım severlerin yaptıkları yardımlarla ayakta duran bir dernek. Sadece mont, kaban değil yer yer gıda yardımıyla şehit yakınlarına yardımlar yapılmakta diyen Koçak derneğimize yardımlarını esirgemeyen yardımseverlere sizlerin aracılığı ile teşekkür ediyorum dedi.

 

 

Bu haber 616 kez okundu.
616 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.