15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YAŞASIN 68 HABER İNTERNET RADYOSU

Aksaray Güncel - Ocak 23, 2019 19:48 A A

Seçim süreci başlarken İstanbul’dan Aksaray’a gelirken bazı kişilerin acaba niye geldi dediğini duydum. Niye mi geldim? Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil ortak olalım beraber çalışalım dedi. Mahmut Eskil başkanım Aksaray’da dik duruşu ile tanınan  bir Gazeteci. Türkiye Objektif 68 Haber İnternet Sitesi ve Benim Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığım Newstanbul medya sitesi de eklenince siz Aksaraylılara 3 site ile hizmet etmeye karar verdik.Baktık bu da bize yetmiyor yapmış olduğumuz toplantıda başka daha neler yapabiliriz daha farklı nasıl bir hizmet verebiliriz dedik. Ve 68 Haber İnternet Radyosunun kurmaya karar verdik.Dik duruşumuzla sizlere sesli yayınımızlada hizmet edeceğiz.

Biz kimseye kara sayfa açmadık her zaman beyaz sayfamız var… 68 Haber İnternet Radyomuzda siyasiler zaman zaman konuğumuz olacak. Aksaray Belediye Başkan Adayları İlçe Belediye Başkan Adayları, Belde Belediye Başkan Adayları.

İnternet Sitemizde kimsenin yazmaya cesaret edemediği konuları gündeme getirirken aynısını Radyomuzda da gündeme getireceğiz. Biz haksızkların karşısındayız. Aksaray bizim ve Aksaraylıları kimsenin kandırmasını istemiyoruz.

Bugünlükte bu kadar kalın vesselam

Bu haber 1510 kez okundu.
1.510 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 19:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.