Açık
  • EURO
  • DOLAR

YENİ BAŞKAN ABDURRAHMAN ÖZKAN GÖREVİ DEVRALDI

Aksaray Güncel - Mayıs 23, 2019 13:04 A A

SMMO Serbest Mali Müşavirler Odası Seçiimleri Pazar günü oda binasında yapılmıştı. İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Abdurrahman Özkan SMMO Aksaray Şube Başkanı oldu

Görevi eski Başkan Melih Özan’dan devralan SMMO  Başkanı Abdurrahman Özkan ilk toplantısını yaptı. Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kasal ve Gültekin Koçak ile makamda yaptıkları toplantıda projelerini anlattı.

SMMO Başkanı Abdurrahman Özkan yaptığı açıklamasında “Değerli Basın mensupları; 18/19 Mayıs 2019 Tarihinde yapılan 23.Olağan Genel Kurulunda Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına meslektaşlarımın yoğun istekleri üzerine Listemdeki meslektaşlarımla birlikte aday olup, meslektaşlarımızın tercihiyle Oda başkanlığına 3 yıl süre ile seçilmiş bulunmaktayım.

Başkanımız Melih ÖZAN’a Oda başkanlığı yaptığı tüm dönemlerde gerek şahsıma gerekse meslektaşlarımıza ve odamıza hizmetlerinden, Bilgisinden, tecrübesinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz.

Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı dönemimizde her meslektaşımıza eşit, tutarlı, etkin bir hizmet anlayışıyla, yepyeni bir heyecan ve değişim ruhu ile meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak. Az laf çok iş felsefesinde, görev ve sorumluluklarımızın bilinciyle hareket edeceğiz.

Son yıllarda mesleğin prestij kaybı, haksız rekabet, tahsilat sorunu, ağır cezalar, artan angarya işler ve meslektaşlarımızın çok fazla yıpranması temel sorunlarımızdır. Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü için, meslek teşkilatımızı harekete geçirmek ve ilgili kamu kuruluşları ile sıkı bir işbirliği yapmak zorundayız.

Göreve başladığımız günden itibaren  bütün meslektaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla sorunların çözümü için hazırladığımız projeleri hayata geçireceğiz. Odamızın şanına yakışır birçok projelerle meslektaşlarımıza yeni ufuklar açacağımıza inanıyoruz. Geçmişe saygı, geleceğe hizmet düsturu ile geçmişte yapılan güzel uygulamaları devam ettirmek, gelecek adına da yeni ve güzel projelerimizle yola çıktık. Ülkemizin ve mesleğimizin gidişatına baktığımızda, birlik fikrine, sevgiye, hoşgörüye ne kadar muhtaç olduğumuz aşikârdır. Farklılıklarımızı zenginlik olarak kabul ederek, bütün meslektaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla görev yapmayı,  Yapacağımız hizmetlerle, mesleğimize ve meslektaşlarımıza yeni ufuklar açmak, Aksaray kamuoyunda gündemi takip etmek değil, gündemi oluşturmak, Odamız bünyesinde komisyonlar oluşturmak, eğitim seminerlerine kalite katmak, adaleti ve eşitliği prensip edinip, sorunun değil, çözümün bir parçası olan güçlü ve dinamik ekibimizle meslektaşlarımıza hizmet edeceğiz.

Bu 23. Olağan Seçimli Genel Kurulun da, seçime katılan meslek mensuplarımıza teşriflerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilir meslektaşlarımıza ve Aksaray kamuoyuna hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti olarak Yeni Başkan Abdurrahman Özkan’!a ve yönetimine başarılar dileriz.

Bu haber 1837 kez okundu.
1.837 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.