15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AHDE VEFA KALDI MI?

Aksaray Güncel - Ocak 4, 2019 11:57 A A

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Partiyi kurarken yanında, haydi beyler buyurun dediği arkadaşları hepsi koşarak geldiler. Kurulacak parti başarılı olur mu olmaz mı diye kimse düşünmedi. İşte bunun adı ahde vefadır dostluktur, sahiplenmektir. Ak Parti’nin 15 yıldaki bu başarısı dostluğa,  arkadaşlığa, ahde vefaya ve mücadeledeki yanındaki arkadaşlarına olan saygısındandır.24 Haziran Genel Seçiminde  bazı illerde görüldü ki illerdeki il teşkilatları ahde vefayı ve dostluğu unutmuşlar vatandaş bunun cezasını çok güzel kesti.

Sevgili İl Teşkilatlarına önerimiz ve tavsiyemiz kısa süre önce geçen  Genel seçimi çok çabuk unutmuşa benziyorlar. 15 yıl bu davaya hizmet veren gönül veren gece gündüz koşan dava arkadaşlarınızı unutursanız yerel seçimde de vatandaş sizi unutur. Örnek mi 3 gün önceki Belediye Meclis üyelerinin arasındaki fikir ayrıcalığı bu olay aslında bir derstir.

Teşkilatlar bir aynadır vatandaş bu aynayı çok güzel görüyor akıllı olun beyler vatandaş bir daha aklınızı almasın . Yapılanları vatandaş unutmaz ve unutturmaz

Bu haber 2203 kez okundu.
2.203 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.