14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUK YOLUNA KENDİ OTOBÜSÜ İLE GİDECEK

Aksaray Güncel - Eylül 22, 2020 08:38 A A

Aksaray’ı 3. Lig’de temsil eden Aksaray Belediyespor, yeni takım otobüsüne kavuştu. Siyah beyazlı takımın renkleri ve arması Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ve takım yöneticilerinin girişimleri ile Yeni Aksaray firması sponsorluğunda takım otobüsüne giydirildi.

Aksaray Belediyespor futbolcularının hafta sonu deplasmanda oynayacağı Bergama maçına giydirilmiş kulüp otobüsü ile gidecek olması, taraftarlar arasında büyük sevinçle karşılandı.

Şehrin tanıtımında büyük rol üstlenecek ve adeta Türkiye’yi karış karış gezecek ve sadece gidişte 9652 km yol kat edecek Aksaray Belediyespor’a takım otobüsü kazandırılması için yapılan çalışma ile kulübün yıllardır kanayan yarası olan takım otobüsü Yeni Aksaray Seyahat firmasının katkıları ile kulübün hizmetinde olacak.

Aksaray Belediyespor’un bir eksikliğinin daha giderildiğinin altını çizen Belediye Başkanı Evren Dinçer, takımın renkleri ile giydirilen takım otobüsü önünde futbolcular, yönetim kurulu üyeleri ve teknik ekip ile fotoğraf çektirdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Aksaray Belediyespor camiamızın çok büyük bir beklentisi idi takım otobüsüne sahip olmak takımımız maçlara giderken kiralama yöntemi ile gidiyordu. Kiralanan araçlarda da takımımızın ismi yoktu. Yeni Aksaray Firmamız bu noktada sponsor olarak takımızın isminin yazılı olduğu bir otobüsü tahsis ettiler. Firmamıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah takımımız maçlara bu otobüs ile gidecek. Şehrimizi takımımızı en iyi şekilde temsil edecekler inşallah.’’ Dedi.

Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun ise Aksarayspor’un takım otobüsü hasretini dindiren Yeni Aksaray seyahat firması ailesine ve yönetim kurulunda yer alan İbrahim Yumuşak’a bütün Aksarayspor sevdalıları ve yönetim kurulu adına da teşekkür etti

Yapılan basın açıklamalarının ardından Aksaray Belediyespor takım otobüsü ile futbolcular şehirde tur attı.

Bu haber 682 kez okundu.
682 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.