14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ARABALI KONSER ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Aksaray Güncel - Temmuz 27, 2020 10:47 A A

Aksaray Belediyesi’nin büyük ilgi gören arabalı sinema etkinliğinden sonra bu kez arabalı konser programı düzenlendi. Program sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

Karadeniz müziğinin önde gelen sanatçılarından Ekin Uzunlar, Aksaray Belediyesi’nin ev sahipliğinde Aksaraylı hayranları ile buluştu.

Salgın nedeniyle uzun süredir dışarı çıkmayan vatandaşlar için düzenlenen arabalı konser programına müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Yeni terminalde düzenlenen konserde vatandaşlar, sosyal mesafeye uygun bir şekilde araçlarını park ederek konsere katıldı.

Ünlü Sanatçı Ekin Uzunlar, en güzel şarkılarını Aksaraylılar için seslendirdi. Kimi zaman dinleyiciler de ünlü sanatçıya eşlik etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, konser alanına gelerek vatandaşlarla sohbet etti. Sahneye çıkan Başkan Dinçer, “Aksaray Belediyemizin kültür ve sanat etkinliği devam ediyor. Daha önce gerçekleştirdiğimiz arabalı sinema günleri çok beğenilmişti. Bugün ise arabalı konser programı ile devam ediyor. Halkımıza en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizlerin isteği ve talepleri doğrultusunda yeni etkinlikler geçekleştireceğiz. Bugün konser programına renk katan sanatçı kardeşim Ekin Uzunlar beye teşekkür ediyorum. Konsere gelen tüm hemşerilerime iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Başkan Dinçer ardından sanatçı Ekin Uzunlar ile birlikte şarkı okuyarak herkesin gönlünü mest etti.

Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde herkesin aracıyla katıldığı konser alanında zorunlu olmadıkça kimsenin araç dışına çıkmasına izin verilmedi. Konsere katılanlar sık sık sosyal mesafe ve maske takmaları konusunda uyarıldı. Maskesi olmayanlara maske dağıtıldı.

Salgın nedeniyle konsere alanına gelemeyenler için Aksaray Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarında program canlı olarak yayınlandı.

Bu haber 890 kez okundu.
890 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.