Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ASÜ Anaokulu Modern Anlayışıyla Dikkat Çekiyor

The young team of Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Vanessa Hinz and Dahlmeier clocked 1 hour, 11 minutes, 54.6 seconds to beat France
Aksaray Güncel - Mart 24, 2015 07:48 A A

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Anaokulu bu eğitim-öğretim sezonunda faaliyetlerine başlayacak. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan ASÜ Anaokulu için şu ana kadar 40 öğrencinin kayıt yaptırdığı, kontenjanın sınırlı olduğu belirtildi.

Kütüphanenin kendi binasına taşınmasıyla birlikte asli faaliyetlerine başlayacak olan Anaokulu, 2013, 2014 ve 2015 doğumlu öğrencilerden oluşan üç sınıfla, tam zamanlı olarak hizmet verecek. Yeni sezon öncesinde binanın tamamı gözden geçirildi ve eksik taraflar hızla tamamlandı. Yeni ve modern bir anlayışla tasarlanan Anaokulu, çocukların nitelikli eğitimi açısından tüm altyapı ve eğitim olanaklarına sahip. Çocukların yaş ve fiziki özelliklerine uygun etkinlik ve okuma odaları, oyun temelli eğitim yaklaşımları ile öne çıkan ASÜ Anaokulunun, erken yaşlarda çocukların kavrayabilecekleri düzeyde bilim ve sanat çalışmalarıyla da öne çıkması hedefleniyor.

Üniversite personelinin yanı sıra şehirden vatandaşların çocukları da ASÜ Anaokuluna kayıt yaptırabiliyor.

 

http://www.aksaray.edu.tr/tr/haberler/asu-anaokulu-yeni-ve-modern-anlayisiyla-dikkat-cekiyor_12-09-2018

Bu haber 1479 kez okundu.
1.479 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.