15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AZMİ MİLLİ DE MENFAAT SAVAŞI

Aksaray Güncel - Nisan 22, 2019 11:55 A A

 

Aksaray Belediye Başkanı Sayın Evren Dinçer makamına oturdu. Ziyaretçi akımı başladı ama gelen ziyaretçiler Başkana hayırlı uğurlu olsuna giremediklerini söylüyorlar nedeni ise İl Başkanı Hüseyin Altınsoy İlçe Başkanı Hama Aktürk seçimde yanlarında gezdirdiği bazı kişilere verdiği sözlerden dolayı İl ve İlçe Teşkilatı bir haftadır, Belediye Başkanı Evren Dinçer’in etrafını sararak rantçılara rant kapısı açmak için mücadele ediyorlar Azmi Milli A.Ş diye geçmişteki Belediye Başkanlarının kurduğu Haluk Şahin Yazgı zamanında Aksaray Belediyesinin ticari faaliyetlerinin tamamının yapıldığı    fakat birilerinin muhasebesini tutup  Ankara’dan birilerinin yönettiği Aksaray’ın  ve Aksaray Belediyesinin parasını kimlere nasıl ne şekilde kullandığını ne Aksaraylı ne de bizler bilmiyoruz. Tabiki bilenler var bilen muhteşem üçlü 2 saat Evren Başkanın kapısında bekleyerek zoraki kendini kabul ettiren oto parkları Azmi Milli A.Ş de ve Aksaray Sporda müdür ve Başkan sıfatında görünen bazı arkadaşlar altın yumurtlayan tavuğu kesmemek için Evren Başkanla görüşüp onları oraya getiren adamı satarak Sayın Başkan bizim sizle bir problemimiz yok sizlerle görüşmemize sizlere seçimde destek vermemize Haluk Şahin Yazgı izin vermemiştir o yüzden seçim çalışmanızda yanınıza gelemedik özür dileriz diyerek 5 yıl ekmeğini yedikleri Haluk Şahin’i satanlar giderken Haluk Şahin’i uğurlamayanlar yarın sizi satmayacağı ne malum.

Bunlardan cesaret alan Hüseyin Altınsoy ve Hamza Aktürk’ün yanında gezdirdiği bazı dravacılar da AZMİ MİLLİ’ye gözünü dikmişler seçimde Biz Evren Başkanın yanında gezdik. Böyle bir rant kapısı bizim hakkımız diyerek İl ve İlçe yönetimi ile beraber her gün Belediyenin yolunu kendi iş yerlerinin yolu gibi kendi iş yerlerine gidiyor gibi Belediyeyi mesken tuttular. Sayın Evren Dinçer azıcık Aksaray sevdan varsa seni buraya getirenlere ahde vefan varsa Azmi Milli deki hırsızlıkları ve yolsuzlukları incelettirip hizmet ve alım satımı Aksaray’da olupta muhasebesi Ankara’da olan, Ankara’dan bazı kişiler tarafından yönetilen böyle bir belediyecilik anlayışı Türkiye’nin hiçbir yerinde görülmemiştir.

Sayın Başkan 5 yıl Haluk Şahin’in dediği gibi çok çabuk gelir geçer farkına bile varamazsın. Gözden düşen gönülden de düşer geçen hafta Haluk Şahin’in yaşadığını yaşamanı istemem. Esnafın dükkanının önüne  arabasını park eden Haluk Şahin Yazgıyı esnaf tepki göstererek kovaladığı söyleniyor. Bu durumlara düşmeni istemeyiz. Siyasi gelecek düşünüyorsan rantçılar,  menfaatçiler, şak şakçılar, çıkarcılar görüyoruz ki etrafını sarmışlar. En kısa zamanda etrafından bunları uzaklaştırmazsan ne seni çalıştırırlar ne o koltukta oturttururlar ne de etrafına insanları yaklaştırırlar.

4 ay seçim süresi içerisinde bunları göremediysen gözlemleyemediysen , yanında gezip de başkalarına savaş açıp sana ve partiye insanların tepki almasını sağlayanları unutma yeter.

Bu haber 2750 kez okundu.
2.750 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.