12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER, HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Aksaray Güncel - Eylül 18, 2020 07:29 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Özel İdare Genel Sekreterliğine getirilen Yüksel Çelik ve Aksaray İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç’i ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. Ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları Hıfsı Peker, Tayfun Çelik ve Fuat Güler de eşlik etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, ilk ziyareti İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yaptı. Geçtiğimiz ay Aksaray İl Özel İdare Genel Sekreterliğine görevine getiren Yüksel Çelik ile bir araya gelen Başkan Dinçer, Çelik ile bir süre görüştü.

Aksaray Belediyesinin bütün kamu kurumları ile koordineli ve işbirliği çerçevesinde çalışma sergilediği belirten Başkan Dinçer, Genel Sekreter Yüksel Çelik’e görevinde başarılar diledi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Özel İdaresinden sonra İl Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç’e iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Dinçer, bir süre görüştüğü İl Jandarma Komutanı Halil Murat Bilgiç’e görevinde başarılar diledi.

İl Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç, iade ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Evren Dinçer ve yardımcılarına teşekkür etti

Bu haber 701 kez okundu.
701 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.