13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER PAZAR ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Aksaray Güncel - Eylül 19, 2020 09:28 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından yakın zamanda yenilenmesi planlanan Kurtuluş Pazar alanında incelemelerde bulundu.

Vatandaşlara rahat ve konforlu bir ortamda alışveriş yapabilme imkânı sunabilmek adına şehir genelinde bulunan pazar alanlarını yenileyen ve pazar alanı olmayan noktalara yeni pazar alanları yapan Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kurtuluş Mahallesinde bulunan pazar alanının yenilenmesi için ekiplere talimat verdi.

Yakın bir zamanda çalışmalara başlanılması beklenilen Pazar alanını beraberindeki Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Evren Dinçer orada bulunan vatandaşlarla sohbet etti.

Kurtuluşta bulunan Pazar alanını en ideal ve en kullanışlı hale getirmek için Pazar esnafının ve alışveriş yapacak mahalle sakinlerinin görüşlerini önemsediklerini belirtti.

Şehrin her noktasında birçok çalışmaya imza atan Belediye Başkanı Evren Dinçer, hayata geçirilen projelerden faydalanacak kesimin fikirlerinin kendileri için bir rehber niteliğinde olduğunun vurgusunu yaptı.

Bu haber 774 kez okundu.
774 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.