13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER “SPORUN VE SPORCUNUN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Aksaray Güncel - Eylül 30, 2020 06:22 A A

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımı ve teknik heyeti ile kahvaltıda bir araya geldi.

Aksaray Spor Lisesi bahçesinde düzenlenen kahvaltı programına Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, İl Gençlik ve Spor Müdürü Aslan Yıldız, Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol Takımı Başkanı aynı zamanda Aksaray Belediyesi Meclis üyesi Gamze Çelik, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Liginde mücadele eden Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımı ile kahvaltı programında bir araya gelen il yöneticileri her zaman Belediyespor Bayan Hentbol takımının yanında olduklarını söyledi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu “Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımımıza yeni sezonda süper lig yolunda başarılar diliyorum. Bizleri gururlandırıyorsunuz. Her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

Kahvaltı Programında konuşan Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Aksaray’ımızın gururu Belediyemizin hentbol takımı ile bir araya geldik. Sezon öncesinde istişareler yaptık. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Süper lig yolunda takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol Takımı yöneticileri, teknik kadro ve oyuncuları “Valimiz Hamza Aydoğdu’ya, Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e ve yanımızda olduğunu bildiğimiz bizlere güvenen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 728 kez okundu.
728 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 06:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.