24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

CHP AKSARAY’I DİNLEYECEK

Aksaray Güncel - Ocak 20, 2021 12:35 A A

Aksaray’ın sorunlarıyla ilgili sürekli açıklamalarda bulunan sorun ve çözüm önerilerini sıralayan Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray il başkanlığı eşi benzeri olmayan bir projeye daha imza atıyor. Mecliste Cumhuriyet Halk Partili Aksaray Milletvekili bulunmayan Aksaray teşkilatı 15’i diğer illerin milletvekili 6’sı da parti meclisi üyesinden oluşan 21 kişilik heyet ile Aksaray’ın sorunlarını Aksaraylılardan dinlemek için geniş kapsamlı bir çalışma başlattı. 20,21 ve 22 Ocak tarihlerinde belirlenen yerlerde şehrin sorunlarını dinleyecek heyet Aksaray’ın sorunlarını meclise taşıyacak. Bugün Aksaray’da olacak heyete Cumhuriyet Halk Partisi genel başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Fethi Açıkel başkanlığındaki heyet 18 ayrı ziyaret gurubu oluşturacak Ziyaretler bugün saat 10:30’da Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasındaki basın açıklamasının ardından başlayacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray il başkanlığından yapılan açıklamada programa katılacak heyet üyeleri ve ziyaret yerleri şu şekilde olacak;

1-CHP genel başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel Bugün resmi kurum ziyaretleri Perşembe günü Oda ve Esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek.

2-Parti meclisi üyesi ve Ankara Milletvekili Murat Emir,Perşembe günü kapalı çarşı esnaf ve vatandaşları ziyaret ardından da Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyareti.

3-Parti meclisi üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bugün Ekecik bölgesi köylerini ziyaret.

4-Parti meclisi üyesi Umut Akdoğan,Bugün Sarıyahşi ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşma.

5-Parti meclisi üyesi Devrim Barış Çelik Bugün Gülağaç Nevşehir yolu üzerindeki köylerde ziyaret Perşembe günü yine aynı bölgedeki vatandaşları ziyaret.

6-Parti meclisi üyesi Semra Dinçer, Bugün ve Perşembe günü Aksaray’daki kanaat önderlerine ziyaret.

7-Parti meclisi üyesi Eren Erdem,Bugün Aksaray’daki kanaat önderlerine ziyaret.

8-Parti meclisi üyesi Gökhan Günaydın,Cuma günü Eskil ilçesinde esnaf ve vatandaşları dinleyecek.

9-Parti meclisi üyesi Hasan Efe Uyar,Bugün ve Perşembe günü Gülağaç ile Nevşehir yolu üzerindeki köyleri ziyaret.

10-Adana Milletvekili Orhan Sümer,Bugün ve Perşembe günü Aksaray Organize Sanayi bölgesindeki yatırımcı ve işçileri ziyaret.

11-Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin,Bugün Eşmekaya ve Eskil Yaylaları Perşembe günü Yenikent,Yeşilova,Yeşiltepe ve Acıpınar’daki vatandaşları ziyaret.

12-Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal,Bugün Büyük Bölcek caddesi esnaf ziyareti Perşembe günü ise Pandemiden etkilenen sektörlerle görüşme.

13-Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi,Bugün Sanayi esnafı ziyareti Perşembe günü ise Sanayi,Galericiler sitesi ve toptancılar sitesi esnafı ile görüşme.

14-Giresun Milletvekili Necati Tığlı,Bugün ve Perşembe günü Güzelyurt ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri.

15-İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç,Bugün Selçuklu bulvarı esnaf ziyareti Perşembe günü Siyasi Parti ziyaretleri.

16-Konya Milletvekili Abdullatif Şener Bugün ve Perşembe günü Ortaköy ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri.

17-Mersin Milletvekili Alpay Antmen,Bugün ilimizdeki STK Perşembe günü Sendika ziyaretleri.

18-Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Bugün ve Perşembe günü Sultanhanı ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyareti.

19-Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Bugün ve Perşembe günü Gülağaç ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyareti.

20-Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü,Bugün ve Perşembe günü Ağaçören ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyareti.

21-Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Bugün Taşpınar ile civar köylere Perşembe günü ise dağ köylerine ziyaretler şeklinde gerçekleşecek.

Yapılacak olan geniş kapsamlı programla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi il başkanlığından yapılan açıklamada; “İktidar partisinin milletvekilleri şehrin yolunu unutmuş olabilirler, Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm milletvekilleri Aksaray’ın vekilleridir. Bu düşünceyle yapacağımız programın şehrimiz için şimdiden hayırlı sonuçlar vermesini diliyoruz” denildi.

Bu haber 1680 kez okundu.
1.680 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.