15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DOÇ. DR. MUSTAFA SERDENGEÇTİ BAŞKAN EVREN DİNÇER’İ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Ağustos 25, 2020 07:47 A A
  1. Dönem milletvekili Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti beraberindeki heyet ile birlikte belediye başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti
  2. Dönem Milletvekili Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti beraberindeki Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Ali Yeldan, Milliyetçi Hareket Partisi Güzelyurt İlçe Başkanı Ramazan Yeldan ve beraberindeki heyet ile birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.

Başkanlık makamında misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da hayata geçirdiği projeler hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 26. Dönem Milletvekili Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti’nin ve beraberindeki misafirlerinin yapmış olduğu nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

BAŞKAN DİNÇER; ‘’YEŞİLAY TOPLUMU ZARARLI ALIŞKANLIKLARDAN KORUMAK İÇİN ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMİŞTİR’’

Yeşilay Aksaray Şube Başkanı Fikret Köse Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti.

Yeşilay Şube Başkanını başkanlık makamında kabul eden Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da hayata geçirdikleri projeleri hakkında Yeşilay Şube Başkanı Fikret Köse’ye bilgi verdi.

Yeşilay Cemiyetinin toplumu zararlı alışkanlıklardan korumak için önemli hizmetleri olduğunu ifade ederek şu açıklamalarda bulundu; “Toplumumuzun zararlı alışkanlıklardan kurtulmasında Yeşilay’a büyük görevler düşüyor. Yapılan başarılı çalışmalarla halkımıza önemli hizmetlerinin dokunduğu görünen bir gerçek. Aksaray’da yapılan çalışmaları takip ediyoruz ve imkanlarımız dahilinde belediyemize düşen görevleri de yerine getirmeye her zaman hazırız” dedi.

Bu haber 980 kez okundu.
980 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.