15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

FATİH SEFER DİYOR… HER YERDE SEFER VAR

Aksaray Güncel - Şubat 16, 2019 12:18 A A

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı-MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ve MHP Teşkilatı Fatih Mahallesi meydanda toplantı yaptı

31 Mart Yerel Seçimlerine 43  gün kala Aksaray’ın her bölgesinde MHP rüzgarı esiyor. Fatih mahallesinde yapılan meydan toplantısında konuşan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı Fatih Mahallesi halkının büyük ilgi ve alakasınadn memnunluk duydu. Milletvekili Kaşlı yaptığı konuşmasında “Sevgili Fatih Mahallesi sakinleri Geçtiğimiz yıl yapılan milletvekili seçimlerinde olduğu gibi sizden yine MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a rekor oy istiyorum. Buraya geldim gördüm ki Fatih Mahallesinde çok güzel  MHP rüzgarı var bu rüzgarın 31 Martta kadar devam etmesini sizden istiyorum” dedi.

MHP Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Sefer Alkan  ” Allah’ın izniyle Aksaray’ın her taşını adım adım biliyoruz. Bu nedenle Aksaray’a yapacağımız her hizmette MHP’nin bir eseri olacaktır.  Fatih Mahallesi bizim en büyük semtlerimizden birisi. Buraya yapacağımız çılgın projeler var. Sizlerden 31 Mart seçimlerinde sizlerden MHP’ye oy istiyoruz.” dedi.

Bu haber 1602 kez okundu.
1.602 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.