15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN ATSO’YA ZİYARET

Aksaray Güncel - Nisan 9, 2019 13:00 A A

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Aksaray Genç Girişimciler Kurulu, ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek ATSO Başkanları ile görüş alışverişinde bulundu.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ercan Yeşilöz ve Kurul üyelerinden oluşan heyet, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin’i makamında ziyaret etti.

Aksaray’da genç girişimciler kurulu olarak ilimiz iş dünyasına en üst düzeyde katkı vermeyi hedeflediklerini belirten Yeşilöz, ziyaret sırasında yaptığı açıklama da “Geçtiğimiz aylar içerisinde ilimiz iş dünyasına hizmet etmek ve genç girişimcilerin önünü açmak yanlarında olmak adına göreve geldiğimizde kendimize belirlemiş olduğumuz vizyon doğrultusunda hareket ediyoruz. Kurul üyelerimiz ile birlikte Aksaray’ın Sanayi başta olmak üzere Tarım ’da Hayvancılık ’ta, Turizm’de kısacası her sektöründe ve her alanında daha iyi yerlerde olabilmesi adına ortak aklın gücüne inanarak çalışmalarımıza başlayacağız.  Bu kapsamda İş Dünyamızın öncü kurulu olan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanımız Fatih Tekin’i ziyaret ederek hasbihal ettik ve Başkanlarımızın görüşlerini ve önerilerini dinledik. TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu olarak bundan sonra ki süre zarfında Aksaray’a en iyi şekilde nasıl hizmet edilir anlayışı içerisinde ve bilincinde olacağımızı ifade etmek istiyor ve ATSO Başkanlarımıza desteklerinden ve inancından dolayı teşekkür ediyoruz” Dedi.

Genç Girişimcilerin şehrimiz iş dünyasına yönelik yapacakları her çalışmanın büyük bir farkındalık yaratacağını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin, TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kuruluna iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak destek vereceklerini ifade ederek Kurul üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

Bu haber 1353 kez okundu.
1.353 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.