15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Halkımız MHP İktidarını Bekliyor

Aksaray Güncel - Şubat 12, 2019 19:41 A A

 

 

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, Çarşı merkezi, sanayi sitesi, kenar mahalleler derken şimdi de seçim çalışmalarını Organize Sanayi sitesinde bulunan fabrikaları ve fabrikadaki işçileri ziyaret ederek devam ediyor. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, gittiği her yerde seçmenin olumlu tepkisini alıyor. Seçmenlerle hoş sohbet ediyor. Onlara dokunup, sorunlarını dinliyor. Dinlediği sorunlara göre de yeni yeni projeler oluşturmaya devam ediyor.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, Organize Sanayi Bölgesi fabrika ziyaretlerine başladı.  MHP’nin hazırladığı Projeleri ve Aksaray’ımıza katacağımız değerleri anlatıyor. Seçmenlerle istişare ediyor. Seçmenlerin gözlerindeki heyecan ve hoşgörülerinden dolayı oldukça memnun da oluyor. 31 Mart seçimlerine giderken halkından, seçmenlerden aldığı moralle yorulmak nedir bilmiyor. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan,Organzie sanayi bölgesinde bulunan firma yetkilisi ve değerli emekçi kardeşlerime teşekkür ederek, Memleket ehline emanet! Ortak Sevdamız Memleketimiz İçin, “Gönüller Hazır” sloganları ile çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Türkiye’nin ve Aksaray’ın MHP kadrolarına bugünlerde daha fazla ihtiyacı var diyen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, “Vakit MHP Vakti’dir. Halkımızın ilgisinden, sevgisinden ve partimizden beklentisi çok büyüktür. Ülkenin bekası için, Aksaray’ın daha iyi yönetilmesi için MHP kadroları hazırdır. Gönüller hazırdır. Bizler hazırız. Aksaray’ımızı gelecek daha güzel yerlere taşımak için varız. Hazırız. Seçmenlerimizin de hazır olduğunu gördük. 31 Mart’ta sandıklar MHP’ye verilecek oylarla adeta patlama yapacaktır. Halkımızın Evet Mührünü Üç Hilalin altına basarak MHP’yi yerelde 20 yıl aradan sonra yeniden iktidara taşıyacaktır” dedi.

Bu haber 1577 kez okundu.
1.577 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 19:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.