15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

HAMİDİYE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI AYGÜN DEĞİŞİM LAZIM DEDİ

Aksaray Güncel - Mart 26, 2019 20:45 A A

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde afiş ve broşürler hazırlayarak projelerini mahalle halkıyla paylaşan Hamidiye Mahallesi muhtar adayı Ali Dede Aygün seçimlerde oldukça iddialı.

Hamidiye Mahallesi muhtar adayı Ali Dede Aygün  “Hamidiye mahallesinin huzuru için esnaflarla el ele beraber mahallemizin eksiklerini konuştuk mahallemizin eksiklerini sordum sokak lambaları çoğu yanmıyor çöp konteynırları eksik birde Hamidiye mahallesi çok kör nokta olduğundan kamera döşetmek gerekiyor mahallemin huzuru için yaşlı ve hasta arkadaşlar var onlara yardımcı olmak gerekiyor her şey muhtar olmakla bitmiyor Hamidiye mahallesinin sorunlarıyla ilgilenmek gerek

Mahallemin ciddi bir güvenlik ve hırsızlık zafiyeti var. Bu nedenle Hamidiye mahallesi halkının can ve mal güvenliğini korumak amacıyla mahallenin giriş çıkış ve gerekli duyulan noktalarına güvenlik kamerası takılması gerekiyor. Seçildiğimiz takdirde bu sorunu çözmek ve takibini yapmak görevimizdir. Ekibimle birlikte Hamidiye mahallesine huzur ve güven sağlayacağız. Ali Dede Aygün  sözlerinin sonunda “Bu görev üretmek ister, cesaret ister, emek ister. Yapmaya çalışacağımız hizmetler sevgiyle, sabırla, şükürle ve şerefimizle olacaktır.” diyerek tüm mahalle halkının desteğini istedi.

Bu haber 2615 kez okundu.
2.615 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 20:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.