15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KILIÇASLAN PARKI BAŞIBOŞ KÖPEKLERİN MEKANI OLDU

Aksaray Güncel - Temmuz 23, 2020 06:57 A A

Aksaray’ın tek mesire alanı olan Kılıçaslan parkında son günlerde sayıları artan başıboş köpeklerden vatandaşlar tedirgin…

Özellikle hafta sonunu mesire alanlarında değerlendirmek isteyen vatandaşların ilk tercihi Kılıçaslan parkı, ancak başıboş köpeklerden korkan vatandaşlar hafta boyunca zor ve yorucu bir haftanın sonunda dinlenmek ve stres atmak için Kılıçaslan parkında güzel bir hafta sonu geçirmek için Kılıçaslan parkını tercih ediyoruz ancak gün boyu başıboş köpeklerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Başıboş köpekler Kılıçaslan parkını mesken tutarken ne yazık ki yetkililer buna sessiz kalıyorlar. İllaki birini mi ısırmalılar ki ondan sonra önlemler alınsın. Bu kadar vurdum duymazlık olmaz diye tepkilerini dile getiren vatandaşlar belediye başkanının bu konuya biran önce el atması gerek. Bir gün bir çocuğa veya bir insana bir şey olsa bunun sorumluları kim olacak? Burada bir ekip olmalı….burası hayvan barınağı eğil insanların hafta sonunu değerlendireceği bir yer..

Acilen bir WC daha yapılmalı

Hafta sonunu Kılıçaslan parkında değerlendiren vatandaşlar ne yazık ki kos koca parkta bir WC nin bulunması bizleri üzüyor. Mevcut WC’nin ise yeterli olmadığının alıtını çizen vatandaşlar bakımsız ve pislik içinde biz yetkililerden buraya bir WC’ninde yapılmasını talep ediyoruz dediler.

 

Bu haber 1483 kez okundu.
1.483 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 06:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.