13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Aksaray Güncel - Temmuz 29, 2020 13:55 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI, Kurban Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

Saygıdeğer Aksaraylılar,

Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı saygı ve sevginin perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları ve kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.

Dini bir ibadet olarak kurban ise ‘’Allah’a yakın olmak için takdim edilen şey’’ anlamında kullanılır. Bu anlamda kestiğimiz kurbanlar bizi Allah’a daha yakın kılmaya vesile olurlar.

Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bu bayramda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir.

Ülkemizde son zamanlarda pandemi sürecinde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, Aksaray’ımıza, Ülkemize, Milletimize, Türk-İslam dünyasına ve tüm insanlık alemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.”

Ramazan KAŞLI

MHP Aksaray Milletvekili

Bu haber 1039 kez okundu.
1.039 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.