12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP AKSARAY TEŞKİLATLARI 51. AYLIK OLAĞAN İL DİVAN İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Aksaray Güncel - Temmuz 13, 2020 12:14 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu hususlara yer verilmiştir:

“Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatları; Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen, Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak, İlçe Teşkilat Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, İl Ocak Başkanı Muhsin Arslan, MHP’li Ağaçören, Bağlıkaya, Eşmekaya, Helvadere, Yeşilova Belediye Başkanları, MHP İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Kamu-Sen Aksaray İl Temsilcisi Taner Kara ve TÜRKAV Aksaray İl Temsilcisi Oğuz Aktaş’ın katılımlarıyla 13.07.2020 Pazartesi günü saat: 13.30’da Koronavirüs tedbirlerine uygun olarak Aksaray İl Teşkilat binasında “51.Olağan Aylık İl Divan Toplantısını” gerçekleştirmiştir.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn.Devlet Bahçeli’nin tüm teşkilatlara gönderdiği 13. Büyük Kurultay ile ilgili genelge gereği 9 Ağustos 2020 tarihinde Samsun İli, İlkadım İlçesi’nde başlayacak olan ilçe ve sonrasında yapılacak İl Kongreleri öncesi alınması gereken tedirler ve yapılacak faaliyetler ile il, ilçe, kasaba ve köylerimizin sorun ve çözümlerine dair istişarelerde bulunulmuştur.

Bu önemli toplantıda alınan kararların; Ülkemize, Milletimize, Partimize ve Aksaray’ımıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyoruz ve tüm hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz” denilmiştir.

Bu haber 919 kez okundu.
919 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.