15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MURAT ÖĞRETMEN İSMİ İLE YAŞAYACAK

Aksaray Güncel - Aralık 1, 2020 09:44 A A

Kovid-19 teşhisi ile tedavi gördüğü Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat eden Aksaray Özel Eğitim Ortaokulu Müdürü Murat Keskin’in ismi görev yaptığı okula verildi. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tabela değişimi nedeniyle Özel Eğitim Ortaokuluna ziyarette bulundu. Keskin’in oğlu İrfan Eren Keskin ve öğretmen arkadaşları ile görüşen Vali Aydoğdu merhum Keskin’in yönetici ve öğretmen olarak yaptığı güzel işleri ile anıldığını belirterek Keskin’e Allah’tan rahmet diledi.

Vali Hamza Aydoğdu insanlara maddi manevi yardımlarda bulunan ve emeğini hiçbir zaman esirgemeyen Murat Keskin’in isminin sonsuza kadar yaşatılacağını, Murat Keskin Özel Eğitim Ortaokulu yeni ismiyle gelecek nesillere ışık olacağını söyledi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar edilmesinin ardından Aksaray Özel Eğitim Ortaokulu’nun yeni tabelası Murat Keskin Özel Eğitim Ortaokulu tabelası okula asıldı.

Merhum Murat Keskin’in Evine Taziye Ziyareti;

Vali Hamza Aydoğdu daha sonra merhum Murat Keskin’in evine taziye ziyaretinde bulundu.

Kekin’in eşi Suzan Keskin ve oğlu İrfan Murat Keskin’e baş sağlığı dileyen Vali Hamza Aydoğdu merhum Murat Keskin’in yaptığı güzel işlerden dolayı insanların gönüllerine taht kurduğunu söyledi.

Keskin’in eşi Suzan Keskin Vali Hamza Aydoğdu’ya yapılan isim değişikliği nedeniyle teşekkür ederek “Onun bıraktığı yerden Rabbim bizlerin devam etmeyi nasip etsin. Eşimin hayır kapısını kapatmadınız. Ben bundan sonra maddi manevi desteğimi kesmemeye çalışacağım.  İsmi sonsuza kadar yaşayacak.” dedi.

Bu haber 1204 kez okundu.
1.204 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.