14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

PANDEMİ DÖNEMİNİN BİLGİ DURAĞI ATSO OLDU

Aksaray Güncel - Ağustos 20, 2020 11:23 A A

Aksaray’ın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası pandemi döneminin ülkemizde görülmeye başlandığı mart ayından bu yana sanayi, turizm, ticaret, sağlık, teşvik ve destekler gibi onlarca alanda yaptığı yüzlerce paylaşımla kamuoyu ve iş dünyasını bilgilendirdi.

Devletin ve kurumların attığı adımları anlık olarak sosyal medya hesaplarından üyeler ve vatandaşlarla paylaşan ATSO, tüm kesimler tarafından takdir toplamaya devam ediyor.

Konu hakkında açıklamada bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize ve vatandaşlarımıza olan sorumluluğumuzdan yola çıkarak pandemi döneminin ülkemizde etkisini göstermeye başladığı andan itibaren her gün onlarca bilgiyi üyelerimize ve vatandaşlarımız ile paylaştık. Devletimizin, Kamu Kurumlarımızın, Sivil Toplum Kuruluşlarımın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin iş dünyamız ve sosyal alanda attığı gerekli tüm adımları anlık olarak üyelerimiz ile paylaştık. Sanayi’den, Turizm’e, Hayvancılıktan, Tarıma gerek iş dünyamızı ilgilendiren konularda gerekse sağlık alanında açıklanan ve atılan tüm adımları en hızlı şekilde duyurusunu yaparak üyelerimizi ve kamuoyunu bilgilendirdik. Özellikle Devletimizin pandemi döneminde işletmelerimize yönelik olarak çıkarmış olduğu destek ve teşvikleri ivedi bir şekilde üyelerimize ileterek Aksaray’da yüzlerce işletmemizin teşvik ve desteklerden faydalanmasına aracılık etme imkânımız oldu. Üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan gelen geri bildirimler şahsımı ve yönetim kurulumu son derece mutlu etmekte daha azim ve inançla çalışmalarımıza vesile olmaktadır. Anlık olarak duyurularımızın yapıldığı Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın Sosyal Medya Hesaplarını ve Mobil Uygulamasını iş dünyamızdan indirilmesini ve takip edilmesini buradan talep ediyorum. Bizlerin en büyük görevlerinden biriside haberleşme noktasıdır ve biz bu noktada en iyi şekilde üyelerimize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” Dedi.

Bu haber 1044 kez okundu.
1.044 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.