15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

PTT’NİN SEVİMLİ KARAKTERİ PETTE AKSARAY’IMIZA GELİYOR!

Aksaray Güncel - Ocak 9, 2019 13:01 A A

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimizin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketimizin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

 

Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketimizin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

 

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor.

 

 

Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor.

 

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 10/01/2019 tarihinde AKSARAY’da küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Aksaray Kültür Merkezi / Küçük Bölcek Mah. Kapadokya Cad. No:106 adresinde saat 10:30 ve 13:30’da güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor!

Bu haber 1257 kez okundu.
1.257 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.