15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

SİYASETÇİ Mİ OLMAK ADAM MI OLMAK

Aksaray Güncel - Şubat 6, 2019 15:04 A A

Siyasetçi olmak ile adam olmak çok farklı bir şey ikisini bir arada götürmek herkese nasip olmuyor. Koltuk ve makam insanları maalesef değiştiriyor. Herhangi bir kişi o makama gelmeden önce adam sanıyorsun ama o makama geldikten sonra hırs ve kibir alıp başını yürüyor. Bunu en çok Ak Partide gördüm. Mevcut İl Başkanı Hüseyin Altınsoy başkan olmadan önce çok güzel samimiyetliğimiz vardı fakat o Hüseyin Altınsoy’u maalesef bulamıyorum. Yerine çok farklı bir Hüseyin Altınsoy gelmiş. Belediye Başkan Yardımcılığı da yaparken böyle değildi.

Siyaset işte bu adamı değiştiriyor. siyasetin içerisinde dönen ayak oyunları milletvekilliği seçimleri ardından Belediye Başkanlığı seçimleri nedeniyle değişen bir başkan. Bunu MHP de maalesef görmedim 2017 Yılında MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı ile MHP Aksaray Milletvekili arasında hiç bir fark yok makam ve mevkii Ramazan Kaşl’yı hiç değiştirmemiş. Aksaray vilayet ama büyük bir köy. Valisi olan büyük bir köy. İnsanlar ekonomik zenginliği ile eğitim arasında aynı çizgide değil. Değişim sağlayamıyor. Ben İstanbul’da iken bunu defalarca yazdım bana Aksaray’dan mesaj gönderen bazı kişiler beni kaplumbağaya benzeterek şunu söylediler. Sen kabuğunu değiştirdiğin için Aksaray’ı beğenmiyorsun.

Ben Aksaray miliyetçisiyim ve Aksaray aşığıyım, Aksaray’a gelecek her yatırım beni sevindirir. Hava Alanı gelmesi tren gelmesi beni sevindirir. çünkü Aksaray’ım en iyiye en güzele layık. O yüzden dar düşünceli olmamak lazım . Kalp kırmadan gönüller yıkmadan.

Bu haber 2031 kez okundu.
2.031 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.